skip to Main Content

fotografie

 

Jitka Kopejtková

 

Jitka Kopejtková miluje street art. Fotografuje strhané plakáty na oficiálních i neoficiálních plakátovacích plochách v ulicích měst po celém světě. Zachycuje tak náhodná, pomíjivá a vizuálně velmi zajímavá spojení.

Marek Juras

 

Zbožňuju obrazy s nádechem abstrakce, s náladou pochmurnou, snovou či rozvernou. Obrazy s kovovým závojem, s motýlími křídly a ženským nábojem.“ říká o sobě a své tvorbě fotograf Marek Juras, držitel ocenění FIAP Blue Ribbon na Open Air Foto Festivalu Photo Award 2016 v kategorii Open Color. 

Eva Vošická

 

„Baví mě zachycovat každodenní krásu. Nacházet přehlédnutelné maličkosti, vnímat světlo i atmosféru a předávat je dál prostřednictvím svých fotografií.“ 

 Martin Zeman

 

Martin Zeman vystudoval Institut tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. Věnuje se jak komerční tak umělecké fotografii. Z jeho volné tvorby jsme vybraly fotografie ze série Wallabstract.

Fotografie mohou být vytištěny v rozměrech od 20×30 cm do 100×150 cm, adjustované v hliníkových či dřevěných rámech nebo na hliníkových deskách. Rády Vám připravíme cenovou nabídku dle vybraného rozměru a adjustace.

 

Zaujala vás některá z fotografií? Kontaktujte nás.

Back To Top