skip to Main Content

design

Merle Holm

Merle Holm je estonská designérka žijící na Slovensku, která své koberce ručně háčkuje ze 100% bavlněných provazů. Přírodní barva materiálu a krajkové vzory dodají interiéru jemný akcent.

 

Lucie Nepasická

V domácnostech, kancelářích i restauracích nám voda v nejvyšší kvalitě teče téměř zdarma, ale díky záplavě balených nápojů tento dar často přehlížíme. Skleněná karafa je ideální nádoba, ve které z vody rychle vyprchá chlor, je hygienická a na rozdíl od plastu ekologicky zcela nezávadná. Symboly na dně karafy dodají vodě tu správnou energii a lahodí oku.

PanSlavista

Porcelán baroko

Poctivé řemeslo, bohémský styl a nadčasový design…“milujeme staré výrobky, kterým se snažíme znovu vdechnout život a uvést je opět do každodenního užívání … obzvláště hrdí jsme pak na náš obnovený barokní porcelán, který se stal dokonalým synonymem pro náš bohémský směr“. Společnost PanSlavista založil designér a inženýr Dušan Poliaček, který dlouhou dobu nemohl nalézt interiérové kousky, které by se přesně a bez výhrad shodovaly s jeho ideami.

Tyformy

Tyformy je mladé nezávislé studio, které se zaměřuje na tvorbu předmětů z porcelánu. Vytvářené předměty se pohybují na pomezí volného a užitného umění. Hlavní inspirací pro tvorbu studia je příroda, její  tvary či děje, které v ní probíhají. Některé objekty vznikají v ateliéru, jiné přímo v terénu pro danou lokalitu.

Zaujalo vás některé z těchto děl? Kontaktujte nás.

Back To Top